ORSZÁGOS KÉRDŐÍV AZ E-KÖNYVKÖLCSÖNZÉSRŐL

2014. február 5. szerda
írta
Az Országos Széchényi Könyvtár irányításával, – az Új Széchenyi Terv keretében – elindult az ELektronikus Dokumentumküldés Országos Rendszere, Adatbázisa és DOkumentumtára, azaz az ELDORADO projekt.

Az ELDORADO-projekt célja, hogy a felhasználók digitális formában, jogszerűen hozzájuthassanak a szerzői jogi védelem alatt álló, illetve e védelem hatálya alól kikerülő dokumentumokhoz a projekt keretében megvalósuló szolgáltatás-rendszer használatával.

E projekt keretében az OSZK Projektiroda célul tűzte ki az e-könyvek kölcsönzésére vonatkozó díjfizetési hajlandóság feltérképezését.
Kérjük kedves olvasóinkat, hogy segítsék az OSZK munkáját, hogy kellően árnyalt képet kaphassanak a felhasználók elektronikus kiadványok kölcsönzésével kapcsolatos szokásairól és igényeiről az alábbi online kérdőiv kitöltésével.
Tovább a kérdőívhez

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

*